PACOVSKÝ OKRUH 2020 – ZRUŠENO

Vážení příznivci historických motocyklů, přátelé, kamarádi a diváci.
Na základě rozhodnutí města Pacova a krizové situace v ČR, která v tuto chvíli nastala, jsme nuceni letošní XIX. ročník Mezinárodní veterán rallye historických motocyklů ZRUŠIT.
Jistě tuto nelehkou situaci chápete.
.
.
.
.
.
.
.
.

Příznivci historických motocyklů, přátelé, kamarádi a diváci, zveme Vás na

XIX. ročník Mezinárodní veterán rallye historických motocyklů

,,PACOVSKÝ OKRUH 2020″ 

         Naší každoroční snahou je připomenout nejen motoristické veřejnosti uspořádání prvního motocyklového závodu na území Čech o světový pohár v roce 1906. S celým pořadatelským týmem věříme, že pro Vás připravíme letošní ročník veterán rallye v Pacově zase zajímavý a rádi se zúčastníte tohoto výjimečného setkání s Vašimi historickými stroji, jako tomu doposud bylo i v minulých ročnících.

         Už v dopoledních hodinách bude k vidění přehlídka dobového oblečení v podání Telčského spolku dřívěji známého jako Velocipedy Telč. Pacovský okruh také přijede podpořit český výrobce motocyklů JAWA z Týnce nad Sázavou. Aby jsme podpořili i mi novodobé motocykly budou k vidění elektro motocykly od firmy EKOMOTO. Do Pacova přijede i spoustu zajímavých hostů z motoristického dění. Po celý den je také možné navštívit městské muzeum na zámku se sekcí věnované Pacovskému okruhu a v zámecké zahradě probíhá po celý den kulturní program Den mikroregionů.

Informace pro závodníky

Začátkem roku jsme Vám poslali pozvánku do Pacova na Mezinárodní veterán rallye historických motocyklů. Děkujeme všem, kteří se již přihlásili. Všem ostatním si dovolujeme připomenout, že uzávěrka přihlášek je 31.5.2020. Po zkušenostech z minulých let jsme byli nuceni upravit Propozice v ustanovení přihlášek takto:

„Startovné uvedené v odst. 6 platí pouze pro přihlášené do 31 .5. 2020. Případné přihlášky po tomto termínu může mimořádně pořadatel přijmout. Startovné se v tom případě zvyšuje o 100 %. Podat přihlášku v den konání po 9:30 hod. již není možné. Pořadatel si vyhrazuje právo konečného rozhodnutí.“

Současně nabízíme novinku. Pokud máte zájem získat startovní číslo vedle svého známého, dejte nám nejdéle do 31.5. 2020 vědět. Pokusíme se Vaše přání splnit. Jedinou podmínkou je stejná zvolená rychlost (15,20,30 a 40 km/hod.).

Soutěž klubových družstev pro letošní ročník JE vyhlášena. Do soutěže klubových družstev se přihlásí všichni členové družstva při administrativní přejímce. Družstvo je maximálně 3 členné.

Připomínáme, že máte možnost online přihlášení na našich webových stránkách www.amkpacov.cz . Máte tak všichni možnost pohodlného vyplnění předepsaného formuláře, který nabízí všechny možné výběry. Připravili jsme pro Vás aktuální možnosti ubytování v Pacově, které posíláme s přihláškami. Zde si vyberete variantu ubytování, a dle zvolené možnosti si včas zarezervujte Vaše ubytování v Pacově.

Pokud máte zájem o některé foto z minulých ročníků, stačí v e-mail zprávě uvést rok a číslo foto. Obratem vám pošleme ve formátu, který si budete přát. Nejrychleji zásilku získáte na adrese: Karel Picka (pickak@seznam.cz) .

Letošní ročník XIX. Pacovský okruh byl přihlášen do soutěže poháru FKHV (Federace Klubů Historických Vozidel).

Program veterán rallye

Mapa okruhu – názvy ulic a obcí

Start – ul.Karmelitánská – náměstí svobody – Jana Autengrubera – Hronova – Malovcova – Sadová – Starodvorská – Za Branou – ul. Na Blatech – dále směr Velká CHyška – Útěchovice pod Stražištěm – Nové Vyklantice – Buřenice – Radějov – Hořepník – Březina – Samšín – Roučkovice – ul.Myslíkova – Cíl Karmelitánská. Okruh je dlouhý 31 km.

 

Detail městem

Mapa organizační – detail 

Organizační uspořádání